Windows 10 Home Türkçe Oem (64 Bit) KW9-00119

Windows 10 Home Türkçe Oem (64 Bit) KW9-00119

$ 163,00

2 adet stokta

Açıklama

MS Windows 10 Home 64Bıt Türkçe Oem KW9-00119 Genel Özellikleri

Başlangıçtan itibaren tanıdık

Bildiğiniz Başlat menüsünde, görev çubuğunda ve masaüstünde zaten uzmansınız. Canlı kutucuklar en önemli güncelleştirmeleri size anında sunar. Windows 10, sahip olduğunuz donanım, yazılım ve çevre birimleriyle uyumlu olacak şekilde tasarlanmıştır. Ve sürekli etkin güncelleştirmeler, cihazınızın desteklenen ömrü boyunca en yeni özellikleri ve güvenlik güncelleştirmelerini almanıza yardımcı olur.

Milyonlarca kişi Windows 10’u kullanmaya başladı bile

Windows Insider Programı, Windows’u seven ve daha iyi olması için yardımcı olmak isteyen hayranlardan oluşan küresel bir topluluktur. Yeni özellikleri ilk olarak Insider kullanıcıları denediklerinden, bu kişiler şimdiye kadarki en iyi Windows’u geliştirmeye devam etmemize yardımcı olan geri bildirimler sağlar.

Oyun oynamak için şimdiye kadarki en iyi Windows

Windows 10 ile oyun oynamak artık daha da eğlenceli. Sahip olduğunuz oyunların harika çalışmasının yanı sıra artık Xbox One ve Windows 10 cihazlarındaki başka oyuncularla oyun oynayıp iletişim de kurabilirsiniz. Windows 10, en iyi gündelik oyunlardan yeni nesil bilgisayar oyunlarına kadar sevdiğiniz tüm oyunlar için tasarlanmıştır.

İnternette gezinmenin ötesine geçin

Microsoft Edge, internette gezinmenin ötesine geçerek web’de daha fazlasını yapmanızı sağlayan yepyeni bir tarayıcıdır. Doğrudan web sayfalarının üstüne yazmanın heyecanını yaşayın. Çevrimiçi makalelerinizdeki dikkat dağıtıcı öğelerden kurtulun.

İşlerinizi daha hızlı bitirmenin harika yöntemleri

Windows 10, yaptığınız işlerde size kesinlikle en iyi deneyimi sunar. İşlerinize odaklanmak için uygulamaları kolay bir şekilde ekranınıza tutturun ve ekran alanınızdan en iyi şekilde yararlanın. Açık görevlerinizi tek bir görünümde görün ve yer açmak veya projeye göre gruplandırma yapmak (örneğin Office uygulamalarını iş grubuna, oyunları oyun grubuna dahil etmek) için sanal masaüstleri oluşturun.

En iyi ekran her zaman kullanmakta olduğunuz ekrandırWindows 10, uygulamalarınızın tüm modlarda, tüm cihazlarınızda ve bir cihazdan başka bir cihaza geçiş yapsanız bile harika görünmesini ve kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Yeni Windows Mağazası’nda sevdiğiniz her şey bir aradaTüm Windows 10 cihazları için birleştirilmiş bir alışveriş deneyimi sunan yeni Windows Mağazası karşınızda. Bilgisayartablet veya telefonunuzdan mağazaya göz atın ve uygulama, oyun, müzik, film ve TV programları gibi ücretli ve ücretsiz harika dijital içerikleri kolayca indirin.

Bize güvenebilirsinizWindows 10, şimdiye kadar geliştirdiğimiz en güvenli Windows sürümüdür. Cihazınızı desteklenen ömrü boyunca ilk önyüklemeden virüslere, kötü amaçlı yazılımlara ve hatta kimlik avı saldırılarına karşı korunmanıza yardımcı olan ileri düzey güvenlik özellikleriyle destekleriz.

Başlıca Özellikleri

Microsoft Edge Çalışma şeklinize göre özelleşebilen yepyeni tarayıcımız.

Çoklu masaüstü ve Tutturma Çoklu masaüstleri yaratın ve bir ekranda dört uygulamayı tutturun.

OneDrive Fotoğraflarınız ve dosyalarınız için ücretsiz ve çevrimiçi depolama alanının keyfini çıkarın.

Sistem Gereksinimleri

İşlemci 1GHz ya da daha hızlı işlemci

Hafıza 32-bit için 1gb RAM; 64-bit için 2GB RAM

Sabit Disk Alanı 20 GB’a kadar kullanılabilir sabit disk alanı

Ekran Kartı 800 x 600 ya da daha fazla ekran çözünürlüğü DirectX® 9 graphics processor with WDDM driver

 

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Windows 10 Home Türkçe Oem (64 Bit) KW9-00119”

There are no reviews yet.