Apple Magic Trackpad 2 MJ2R2TU/A

Yeniden tasarlanan ve şarj edilebilen Apple Magic Trackpad, yerleşik bir pile sahip ve masaüstünüzü Force Touch teknolojisi ile tanıştırıyor. Trackpad yüzeyinin altında bulunan dört adet kuvvet sensörü, istediğiniz yere tıklayabilmenize imkan veriyor ve uyguladığınız baskı miktarındaki en ufak değişiklikleri bile algılayabiliyor.

Açıklama

GENEL BAKIŞ

Yeniden tasarlanan ve şarj edilebilen Magic Trackpad 2, yerleşik bir pile sahip ve masaüstünüzü Force Touch teknolojisi ile tanıştırıyor. Trackpad yüzeyinin altında bulunan dört adet kuvvet sensörü, istediğiniz yere tıklayabilmenize imkan veriyor ve uyguladığınız baskı miktarındaki en ufak değişiklikleri bile algılayabiliyor. Yani, parmaklarınız her zamankinden daha işlevsel, içeriklerinizle olan ilişkiniz çok daha güçlü. Magic Trackpad 2, bir önceki trackpad’den neredeyse yüzde 30 daha geniş ve köşeden köşeye cam yüzey alanına sahip. Bu tasarım, yeni ve sadeleştirilmiş profil ile birlikte, favori içerikleriniz arasında gezinirken kaydırma hareketlerini her zamankinden daha rahat hale getiriyor.

Magic Trackpad 2, Mac’iniz ile otomatik olarak eşleştiği için anında çalışmaya başlayabilirsiniz. Üstelik, Magic Trackpad 2’nin pili, yaklaşık bir ay; hatta, daha uzun bir süre dayanıyor.

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

OS X v10.11 veya daha yeni bir sürümü yüklü, Bluetooth 4.0 özellikli bir Mac bilgisayar

KUTUNUN İÇİNDEKİLER

Magic Trackpad 2

Lightning – USB Kablosu

TEKNİK ÖZELLİKLER

Boyut ve Ağırlık

Uzunluk: 0,49 – 1,09 cm (0.19 – 0.43 inç)

Genişlik: 16 cm (6.3 inç)

Derinlik: 11,49 cm (4.52 inç)

Ağırlık: 0,231 kg* (0.51 pound)

GENEL

Force Touch

Multi-Touch

BAĞLANTILAR ve GENİŞLETME

Bluetooth

Lightning bağlantı noktası

Wireless

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Apple Magic Trackpad 2 MJ2R2TU/A”

There are no reviews yet.