Hakkımızda

Mac Atolyesi, 2017 yılında 20 yıllık Apple bilgi ve tecrübesini mac kullanıcılarına sunmak amacıyla kurulmuştur. Profesyonel anlamda kullanıcılara teknik servis hizmeti sağlamakla beraber yazılım/donanım desteği de sunmaktadır.

Satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet veren Mac Atolyesi yeni nesil Apple Kullanıcı Dostu olarak da nitelendirilebilir. Satış, teknik servis ve destek hizmetleri ile müşterilere doğru ve zamanında bilgi vererek yazılım/donanım tecrübesini yapılan her işlemde müşterilerinin fark etmesini sağlar.

"Her problem çözülmeli ve her müşteri mutlu ayrılmalı" ilkesini benimseyen Mac Atolyesi uzman kadrosu ile müşterilerini memnun ederek sonuca varmaktadır.

Gelecekte de sizlerle birlikte olmak için her zaman en iyisini sunacağız.

Vizyon

Hızla büyüyen ve yeni ihtiyaçları meydana getiren teknoloji dünyasında tüm iş ve yaşam alanlarında müşterilerimizin ihtiyaçlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde karşılamakla beraber bilişim dünyasında oluşan tüm gelişmeleri takip etmek ve müşterilerimize bilişim teknolojileri üzerine hizmet vermektedir.

Misyon

Mac Atolyesi; sürekli değişen ve yeni ihtiyaçları meydana getiren teknoloji dünyasında kendisini daha da geliştirip uzman kadrosu ile çok daha iyi hizmetler vermeyi ilke edinmiştir.

Değerlerimiz

Kalite
Güvenilirlik
Zamanında Hizmet
Müşteri Memnuniyeti
Mutlu çalışanlar
Disiplin

Ne Yapıyoruz?

Mac Atolyesi; Apple ürün ve hizmeti sunmaktadır.

Ürün ve hizmetleri; tüm Mac ürünlerinin satışını gerçekleştiren firmamız satış sonrası hizmet ve satış sürecinde donanım/yazılım desteğini siz değerli Apple kullanıcıları ile buluşturmaktadır.

Tüm Apple ürünlerinin satışını gerçekleştirmekle beraber size en uygun cihazı sunarak daha verimli bir alışveriş yapmanıza yardımcı olabiliriz.
Satış alanında uzman kadromuz, Mac’lerin kullanım alanları ve kullanıcının çalışma alanlarını bir araya getirerek kişi ve kurumlar için özel olarak hazırladığımız teklifler ile en iyi ve en uygun fiyatı sunmaktadır. Bununla beraber firmamız tarafından ikinci el Mac cihazları alım ve satımı yapılmaktadır. Satışa konu olan ikinci el cihazlar Mac Atolyesi güvencesiyle üç ay süre ile garanti kapsamındadır.

Yerinde destek hizmetimiz ile ofisiniz de sizinle beraber çalışarak sorunları çözebiliriz. Yerinde ve uzaktan teknik destek hizmetleri ile ihtiyaç duyduğunuz her konuda size yardımcı olur çözüm sürecini hızlandırır, teknik konularda sunduğumuz servis hizmetlerimiz ile işlerinizi durdurmadan ya da gerektiği halde en minimum süre ile sorunu çözer ve kısa süre sonra kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Firmalar ile yaptığımız bakım anlaşmalarımız ile düzenli periyotlarda sağlıklı hizmetler sunar ve olası problemleri önceden belirleyerek işlerinizi durma noktasına getirecek problemler ortaya çıkmadan müdahale eder zaman ve veri kaybınızı engelleriz.

Cihazınızı güncelleyeceksiniz ama yeni sistem hakkın da bilgileriniz kısıtlı mı?
Apple sunduğu her yeni sistem güncellemesinin ilk aşamasında soru işaretlerini de beraberinde getirmektedir, yeni güncellemeleri etkinleştirmeden önce hali hazırda çalıştığınız uygulamaların yeni güncellemelerde ne denli etkin olduğunu öğrenmek ve deneyimlemek için bizimle iletişime geçebilir ve sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Cihazınız her geçen yıl yavaşlıyor ve çalışmalarınız verimli olmuyor ise eski cihazlarınızı ram ve ssd upgrade ile hızlandırabilir, kullanım süresini uzatabilirsiniz.