Windows 10 Home Kutu Türkçe (32-64-bit) KW9-00509

Windows 10 Home Kutu Türkçe (32-64-bit) KW9-00509

$ 145,00

2 adet stokta

Açıklama

Windows 10 Home Kutu Türkçe (32-64-bit) KW9-00509 Genel Özellikleri

Tanıdık ve her zamankinden daha iyi

Windows 10, Başlat menüsü dahil olmak üzere birçok açıdan Windows 7 ile benzerlik taşıdığından hem tanıdıktır hem de kullanımı kolaydır. Hızlı şekilde başlar ve hemen kaldığı yerden devam eder, güvenliğinizi sağlamaya yardımcı olması için daha fazla yerleşik güvenlik özelliğine sahiptir ve sahip olduğunuz yazılım ve donanım ile çalışmak üzere tasarlanmıştır.

Web’in de sizinle aynı şekilde çalışmasını sağlayın

Microsoft Edge, gezinirken kolay bir şekilde çalışabilmenizi sağlar. Doğrudan web sayfaları üzerine yazabilir1 ya da not alabilir, bunları başkalarıyla paylaşabilir, rahatsız edilmeden online makaleleri okuyabilir ve sevdiğiniz metinleri daha sonra kolay bir şekilde okumak üzere kaydedebilirsiniz.

Çoklu görevler, işleri daha hızlı “yapmanızı” sağlar

Masaüstünüzü daha iyi yöneterek daha hızlı çalışın. Aynı anda dört adede kadar uygulamayı tek bir ekrana tutturun ve daha fazla alana ihtiyacınız olduğunda veya her şeyi projeye göre gruplamak (örneğin Office uygulamalarını iş grubuna, oyunları oyun grubuna dahil etmek) istediğinizde sanal masaüstleri oluşturun.

Yeni Windows Mağazası’nda sevdiğiniz her şey bir arada

Tüm Windows 10 cihazlarında aynı alışveriş deneyimini sunan yeni Windows Mağazası karşınızda. Bilgisayar, tablet ya da telefonunuzdan mağazaya göz atın ve uygulama, oyun, müzik, film ve TV programları gibi ücretli ve ücretsiz harika dijital içerikleri kolayca indirin.

Xbox Windows’a geliyor

En büyük Xbox markaları ve en iyi Xbox Live özellikleri Windows 10’a geliyor. Saniyeler içinde oyunları kaydetmeye başlayın, konsol oyuncularıyla mücadele edin ve Xbox One’dan evinizdeki tüm Windows 10 bilgisayarlarına oyun akışları gerçekleştirin.

Tüm cihazlarınızda çalışan harika yerleşik uygulamalar

Haritalar, Fotoğraflar, Posta, Groove Müzik, Film ve Tv, OneDrive

En iyi ekran her zaman kullanmakta olduğunuz ekrandır

Windows 10, uygulamalarınızın tüm modlarda, tüm dokunmatik bilgisayar ve tabletlerde harika görünmesini ve kusursuz bir şekilde çalışmasını sağlar.

Neredeyse bir bilgisayar kadar güçlü ilk akıllı telefon karşınızda

Monitör, fare ve klavyeyi bağlayıp Windows 10 telefonu bilgisayar gibi kullanarak işlerinizi tamamlayın veya eğlencenize eğlence katmak için daha büyük ekrana yansıtın

Windows, sadece size özeldir

Tüm cihazlar içeriklerinizi taşıyabilir, ancak yalnızca Windows gerçek bir kişisel deneyim sunar. Windows Hello ile, cihazınız varlığınızla kimliğinizi doğrulayıp sizi tanıyarak ilave güvenlik, kolaylık ve hatta dostça bir selam sunar.

 

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Windows 10 Home Kutu Türkçe (32-64-bit) KW9-00509”

There are no reviews yet.