Transcend JetDrive Lite 360 64GB Genişleme Kartı – TS64GJDL360

Transcend JetDrive Lite 360 64GB Genişleme Kartı – TS64GJDL360

 2.026,46

5 adet stokta

Açıklama

Uyumlu Modeller

MacBook Pro Retina 15″  Late 2013

MacBook Pro Retina 15″ Mid 2014

MacBook Pro Retina 15″ Mid 2015

Transcend, MacBook Pro (Retina) sistemler için JetDrive Lite depolama genişletme kartlarını sunar. JetDrive Lite 330 genişletme kartları siz MacBook Pro (Retina) bilgisayarınıza hiçbir şey eklemeden istediğiniz ek alanı çabuk ve kolayca elde etmenizi sağlar.

Tak ve çalıştır.

MacBook bilgisayarınızın yanındaki kart okuyucu yuvasına JetDrive Lite’nı takıp anında bellek kapasitesini artırın. 256 GB kapasitesine kadar mevcut alan ile 124,000 fotoğraf, 32,000 şarkı veya 1920 dakikalık Full HD videoya kadar depolayabilirsiniz.

İnanılmaz hızlı.

JetDrive Lite kartları 95MB/s’e kadar okuma hızına ve 60MB/s’e kadar yazma hızına ulaşır. Time Machine yedeklemeleri, iTunes arşivi, veya arasında her şey için mükemmel.

MacBook bilgisayarınızın yanına başka bir şeyin takılı olduğu unutulur.

Her MacBook modeline özel bir profille Transcend’in JetDrive Lite genişletme kartları MacBook bilgisayarınız ile birleşmesi için tasarlanmıştır.

Veriniz için bir güvenlik ağı.

JetDrive Lite genişletme kartlarının ücretsiz olarak sağladığı Transcend’in özel JetDrive Araç Kutusu yazılımı birkaç tıkla kullanıcılara kazara silinmiş resimleri, videoları, MP3 ve PDF dosyalarını geri getirmelerine imkan verir.

Güvenilir.

COB teknolojisiyle üretilen JetDrive Lite flaş genişletme kartları su geçirmez ve toza ve darbeye dayanıklı olmasını sağlar. Macbook bilgisayarınızla hangi tür maceraya atılırsanız atılın verinizi korumak için JetDrive Lite genişletme kartlarına güvenebilirsiniz.

JetDrive Lite serisi MacBook Air ve Retina ekranına sahip MacBook Pro bilgisayarları için özellikle tasarlanmıştır. 4 farklı boyutta mevcut olan JetDrive’nın her biri her modelin yuvasına uygun bir boyutta tasarlanmıştır.

 

 

 

 

Ürün Bilgileri
Garanti24 Ay
Ekran Özellikleri
Dokunmatik EkranYok
İşlemci
İşlemci AçıklamaYeni nesil cihazlarda ye kadar performans artışı sunmak için Turbo Boost teknolojisinden faydalanarak 3.6 GHz’ye varan Macbook işlemci hızı, size eşsiz bir deneyim sunmaktadır. Yedinci nesil Intel işlemci kullanılan Macbook, Core M3, i5 ve i7 seçenekleri ile sunulmaktadır.
HDD
Disk AçıklamaMacbook’un 12” zarif tasarımı, bünyesinde bulundurduğu 16 GB 1866 MHz LPDDR3 tümleşik bellek ve 512 GB’a kadar sunulan SSD seçenekleri ile yeni nesil Macbook’u, sürekli kullandığınız dosyalarınız için yeterli bir disk alanı ve maksimum performansı sunan ince ve hafif bir cihaza dönüştürmektedir.

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Transcend JetDrive Lite 360 64GB Genişleme Kartı – TS64GJDL360”

There are no reviews yet.