ZYXEL NAS326 Depolama Ünitesi (2x6TB)

ZYXEL NAS326 Depolama Ünitesi (2x6TB)

$ 146,00

2 adet stokta

Açıklama

Daha iyi bir sosyal hayat için kişisel bulut çözümü

Hard diskinizdeki bilgileri sosyal çevrenizle paylaşmak ister misiniz? Sosyal çevreniz kendi mobil cihazından sizin paylaştıklarınıza kolayca erişebilseydi mükemmel olmaz mıydı? Tüm bunları ZyXEL NAS326 ile artık yapabilirsiniz: Ailenizle ve arkadaşlarınızla tatilde çekmiş olduğunuz binlerce resim ve videoyu ZyXEL Drive mobil uygulaması ile anında paylaşabilirsiniz! Sosyal grubunuza ait unutulmaz anlarınıza diskinize uzaktayken de erişmek mi istiyorsunuz? ZyXEL Drive mobil uygulaması ile ne zaman ve nerede olursanız olun internete bağlı olduğunuz sürece ZyXEL NAS326 2-Disk Slotlu Ağ Veri Depolama Cihazınızdaki dosyalarınıza ücretsiz bir şekilde erişebilirsiniz.

Verimlilik için yüksek performans

105 Mb/s yazma ve okuma hızlarına ulaşabilmeniz için ZyXEL NAS326 2-Disk Slotlu Ağ Veri Depolama Cihazınız yüksek performanslı işlemci ile donatılmıştır. Hızlı bir şekilde mobil cihazınızdaki verileri, yedekleme dosyalarını yükleyebilir, UHD 4K videolarınızı herhangi bir performans düşmesi olmadan kullanabilirsiniz.

FindMe uygulaması ile kolay kullanım

Nas Utility uygulamasını yüklemenize gerek kalmadan ZyXEL FindMe uygulaması ile sadece 4 basit aşamada ev ağınızdaki Ağ Depolama Cihazınızı keşfedebilir, 15 saniye içinde cihazınızı kontrol altına alabilirsiniz! Bu sayede 10 dakikanızı daha etkin kullanmış olacak ve karmaşık yükleme aşamalarından geçmek zorunda kalmayacaksınız.

Dosyalarınıza her yerden erişim imkânı 

ZyXEL Drive mobil uygulaması istediğiniz yerden NAS 326 Ağ veri Depolama Cihazınızdaki dosyalarınıza erişme ve paylaşma özgürlüğü sunar. Bunun dışında dosyalarınızı güvenle sadece izin verdiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

Ağ Veri Depolama Cihazınızda Diğer kullanıcılar için alan oluşturma imkânı

ZyXEL Drive mobil uygulaması ile dosyalarınızı paylaşırken arkadaşlarınız ya da aile üyeleriniz için bulut alanı sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ya da aile üyelerinizin mobil cihazlarına ZyXEL Drive uygulaması yükleyerek ekstra Ağ Veri Depolama Cihazı alma ihtiyacı duymadan kendilerine bulut alanı oluşturabilirler.

Bilgilerinizi kazalara karşı koruma imkânı

ZyXEL NAS326 2 disk- slotlu ağ veri depolama cihazı RAID 1 yapılandırması ile bir diskinizden diğerine içeriklerinizi kopyalar; disklerinizden biri zarar görse ya da çökse dahi RAID 1 ile diğer diskten düzeltebilirsiniz ya da bilgileri kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kullanımı kolay arayüz ile hızlı başlangıç ve kullanım

ZyXEL NSM 5.1 akıllı masaüstü görünümü ve görsel kullanıcı arayüzü sayesinde işlerinizi kolayca sonuçlandırabilirsiniz. Çoklu pencere ara yüzü uygulamalara kolayca erişmenizi ve onları kullanmanızı sağlar.

Uzaktan ağ veri depolama cihazınızı kontrol edin

Birden çok ağ veri depolama cihazınız var ve uzaktayken de durumlarını kontrol mü etmek istiyorsunuz? myZyXELcloud web portalı ziyaret ederek cihazınızın durumuna şöyle bir göz atabilirsiniz. myZyXELcloud Web portal ile dikkat edilmesi gereken bir durum olup olmadığını göstergelerden kontrol edebilirsiniz.

İçeriklerinizi televizyonda oynatma imkânı

NAS326 2 disk-slotlu ağ veri depolama cihazınızdaki görsellerinizi büyük ekrana taşıyın. ZyXEL zCloud uygulaması sayesinde favori müzik, video ya da resimlerinizi Apple TV, Google Chromecast, Roku 3, Amazon Fire TVSamsung/LG Akıllı televizyon cihazlarınıza iletebilirsiniz.

 

 

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “ZYXEL NAS326 Depolama Ünitesi (2x6TB)”

There are no reviews yet.