Thunderbolt 3 (USB-C) – Thunderbolt 2 Adaptörü MMEL2ZM/A

Yeni teknoloji Mac ile uyumlu Thunderbolt 3 (USB-C) – Thunderbolt 2 Adaptörü, çeşitli çevirici kablolar ve şarj aletleri kutusundan çıkar çıkmaz kullanıma hazır ve zamanınızı almayarak hayatınızı kolaylaştıracaktır. Tek bir adaptörü birden fazla alanda kullanabilirsiniz. Apple kablolar ile veri aktarmak çok daha hızlı ve güvenli.

Açıklama

GENEL BAKIŞ

Thunderbolt 3 (USB-C) – Thunderbolt 2 Adaptörü, Thunderbolt ve Thunderbolt 2 özellikli harici sabit sürücü ve Thunderbolt dock gibi aygıtları MacBook Pro’nuzdaki Thunderbolt 3 (USB-C) bağlantı noktasına bağlamanıza olanak verir.

Çift yönlü bir adaptör olarak, yeni Thunderbolt 3 özellikli aygıtları Thunderbolt veya Thunderbolt 2 bağlantı noktasına sahip ve macOS Sierra yüklü bir Mac’e de bağlayabilir.

Ek olarak, Apple Thunderbolt Display ve LG Thunderbolt 2 ekran gibi Thunderbolt özellikli ekranları MacBook Pro’nuzdaki Thunderbolt 3 (USB-C) bağlantı noktalarına da bağlayabilirsiniz. Ancak, bu adaptör aracılığıyla ekrana güç iletilmediği için, Apple Thunderbolt Display ile kullanırken güç kaynağı gerekir.

Not: Bu adaptör, Apple LED Cinema Display veya üçüncü taraf DisplayPort ve Mini DisplayPort ekranlar gibi DisplayPort ekranları desteklemez.

KUTUNUN İÇİNDEKİLER

Thunderbolt 3 (USB-C) – Thunderbolt 2 Adaptörü

TEKNİK ÖZELLİKLER

Thunderbolt 2

Thunderbolt 3 (USB-C)

USB-C

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Thunderbolt 3 (USB-C) – Thunderbolt 2 Adaptörü MMEL2ZM/A”

There are no reviews yet.