USB-C Vga Çoklu Bağlantı Noktası Adaptörü MJ1L2ZM/A

Yeni teknoloji Mac ile uyumlu USB-C Vga Çoklu Bağlantı Noktası Adaptörü, çeşitli çevirici kablolar ve şarj aletleri kutusundan çıkar çıkmaz kullanıma hazır ve zamanınızı almayarak hayatınızı kolaylaştıracaktır. Tek bir adaptörü birden fazla alanda kullanabilirsiniz. Apple kablolar ile veri aktarmak çok daha hızlı ve güvenli.

 519,00

5 adet stokta

Açıklama

GENEL BAKIŞ

USB-C VGA Çoklu Bağlantı Noktası Adaptörü ile, USB-C veya Thunderbolt 3 (USB-C) özellikli Mac’inizi bir VGA ekrana, standart bir USB aygıtına ve USB-C şarj kablosuna aynı anda bağlayabilirsiniz.

USB-C VGA Çoklu Bağlantı Noktası Adaptörü, Mac’inizin ekranını, VGA özellikli TV veya ekranınıza 1080p’ye kadar HD çözünürlüğüyle yansıtmanızı sağlar. Aynı zamanda, film veya video gibi içerikleri de izleyebilirsiniz. Adaptörü Mac’inizdeki USB-C veya Thunderbolt 3 (USB‑C) bağlantı noktasına ve ardından bir VGA kablosu (ayrı satılır) ile TV’nize veya projektörünüze bağlamanız yeter.

Flash bellek veya kamera gibi aygıtlarınızı bağlamak için standart USB bağlantı noktasını kullanabilirsiniz. Ayrıca, bir USB kablosu aracılığıyla iPhone, iPad veya iPod’unuzu eşzamanlayıp şarj edebilirsiniz. Mac’inizi şarj etmek için USB-C bağlantı noktasına bir şarj kablosu da bağlayabilirsiniz.

Not: Apple USB-C VGA Çoklu Bağlantı Noktası Adaptörü, G-Tech G-DRIVE mobile USB 3.0 Sabit Sürücü (Apple parça numarası HF4F2VC/A) ile uyumlu değildir.

KUTUNUN İÇİNDEKİLER

USB-C VGA Çoklu Bağlantı Noktası Adaptörü

TEKNİK ÖZELLİKLER

Bağlantılar:

USB-C

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

TV’nize veya projektörünüze bağlamak için bir VGA kablosu (ayrı satılır) gerekir.

UYUMLU BİLGİSAYARLAR

12 inç MacBook

13 inç MacBook Pro – Thunderbolt 3 (USB-C)

15 inç MacBook Pro – Thunderbolt 3 (USB-C)

21.5 inç iMac – Thunderbolt 3 (USB-C)

27 inç iMac – Thunderbolt 3 (USB-C)

iMac Pro

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “USB-C Vga Çoklu Bağlantı Noktası Adaptörü MJ1L2ZM/A”

There are no reviews yet.