Seagate 8TB Exos 256MB Enterprise Nas ST8000NM0055

Seagate 8TB Exos 256MB Enterprise Nas ST8000NM0055

$ 454,00

2 adet stokta

Açıklama

Performanstan Ödün Vermeden 8 TB’ye Kadar Güvenle Veri Depolayın.

Son kuşak HDD’lerden yüzde 100’ün üzerinde daha yüksek rasgele erişim performansıyla verilere hızla erişin ve veri depolayın Yapılandırılmamış verilere aynı 3,5 inç alanda güvenilir erişim için sunulan başarısı kullanımda kanıtlanmış dokuzuncu nesil teknoloji ile rahat edin! Her gün, her işlemde 7×24 tutarlı performansı garantileyen bir diske güvenin 12 Gb/sn SAS ve SATA 6 Gb/sn arabirim seçenekleriyle çoğaltılan ve RAID toplam depolama sistemlerine verimli bir şekilde kolay entegrasyon sağlar.

Maksimum Kapasite ve Hız İçin Tasarlanmıştır

Seagate’in 8 TB nearline bir disk için endüstrinin en iyi yanıt sürelerini sağlayan Enterprise Capacity 3.5 HDD’si, kapsamlı gelişmiş önbelleğe alma teknolojimiz sayesinde en hızlı veri aktarımlarını sunar. Günümüzde piyasadaki en verimli ve en ekonomik veri merkezi alanında depolama iş yükü gereksinimlerinizi karşılayın. PowerBalance, PowerChoice ve RAID Rebuild gibi kullanıcı tarafından tanımlanabilen yenilikçi teknolojilerle toplu depolama ihtiyaçlarınızı, toplam sahiplik maliyetini düşürmede daha büyük iyileştirmeler yapacak şekilde uyarlama olanağına sahipsiniz.

7/24 Dünyası İçin Güvenilir ve Sağlam Toplu Veri Depolaması

Çok diskli kasada yüksek kapasiteli depolama, önceden tahmin edilebilir ve tutarlı performans gerektirir. Enterprise Capacity 3.5 HDD, masaüstü HDD’lerin nominal iş yükünün 10 katı fazla miktar olan yıllık 550 TB’lık kapasitelere kadar işletme sınıfı nearline iş yüklerini desteklemek üzere üretilmiştir. Enterprise Capacity 3.5 HDD’nin güç koşullu toplu depolama Hizmet Düzeyi Sözleşmelerini yerine getirmenize yardımcı olacağı açıktır. Mevcut platformlarla entegrasyon için 12 Gb/sn SAS veya SATA 6 Gb/sn arabirimler arasından seçim yapabilirsiniz.

Verileri SED Seçenekleriyle Koruyun

Enterprise Capacity 3.5 HDD, verileri ait oldukları yerde yani diskte korunmasını sağlar. Disklerin kolayca ve maliyetli düşük olarak elden çıkarılması için devlet düzeyi SED FIPS 140-2 seçeneği1ile Seagate Instant Secure Erase2} teknolojisini kullanan SED modelleri arasında seçim yapın.

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Seagate 8TB Exos 256MB Enterprise Nas ST8000NM0055”

There are no reviews yet.