Seagate 12TB Ironwolf 3.5″ 7200 256M ST12000VN0007

Seagate 12TB Ironwolf 3.5″ 7200 256M ST12000VN0007

$ 641,00

2 adet stokta

Açıklama

Güçlü. Hazır. Ölçeklendirilebilir.

NAS ile ilgili her şey için IronWolf ve IronWolf Pro vardır. Her zaman açık ve her zaman iş başında olan IronWolf, en iyi güvenilirlik ve sistem esnekliği için AgileArray teknolojisi ile güçlendirilmiştir. Çok kullanıcılı teknoloji ve olağanüstü iş yükü oranları ile IronWolf, işletmenizin ihtiyaçlarına göre performans göstererek işletmenizle birlikte büyümeye devam eder.

IronWolf + AgileArray’in Gücü

En iyi kullanıcı deneyimi için NAS iyileştirmeli sabit disk. Synology NAS’ta IronWolf Health Management verilerinizin sağlığını kesintisiz olarak korur. Döngüsel Titreşim (RV) sensörlü disk dengesi, uzun vadede tutarlı performans ve güvenilirlik için çok yuvalı sistemlerdeki titreşimi kontrol altında tutar. RAID performansı, yanıt verme hızını ve NAS bilgisi dahilinde Hata Kurtarma Kontrolü’nü en üst seviyeye taşımak üzere optimize edilmiştir. Gelişmiş güç yönetimi enerjiden tasarruf sağlar ve doğru zamanda doğru gücü sunar.

Synology DiskStation 1,2’de IronWolf Health Management İle Verilerinizi Aktif Olarak Koruyun.

IronWolf Health Management, IronWolf ve IronWolf Pro sabit disklerini içeren etkin bir Synology DiskStation NAS sisteminde çalışmak üzere tasarlanmıştır. Kullanıcıya sunduğu etkin önleme, müdahale veya kurtarma sayesinde sistemin genel güvenilirliğini geliştirir. Önleme. IHM, kullanıcı ortamını izler ve üstün bir NAS deneyimi için gereken önleyici faaliyetleri tavsiye eder. Müdahale Yüzlerce parametreyi analiz ederek ileride gerçekleşme ihtimali bulunan kritik veri kayıplarına karşı yedekleme yapılmasını tavsiye eder. Kurtarma. Seagate® Data Recovery Services erişimi sayesinde (IronWolf Pro ile iki yıllığına sunulur) herhangi bir veri kaybı durumuna karşı güvenli bir ortam oluşturur.

İş NAS’ınızı Büyütün

Büyümekte olan küçük bir işletmenin birlikte büyüyeceği bir depolama alanına ihtiyacı olabilir. Çoklu RAID ortamlarında çalışmak üzere NAS için iyileştirilmiş IronWolf sadece titreşimlerle değil, aynı zamanda yüksek veri trafiği sırasında yüksek kullanıcı iş yükü oranlarıyla da başa çıkabilmektedir. Burada, IronWolf için yılda 180 TB, IronWolf Pro içinse yılda 300 TB kadar çok kullanıcılı teknoloji devreye girer.

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Seagate 12TB Ironwolf 3.5″ 7200 256M ST12000VN0007”

There are no reviews yet.