MS OFFICE Mac 2016 HOME AND BUSNESS TR/ENG ESD

MS OFFICE Mac 2016 HOME AND BUSNESS TR/ENG ESD

$ 295,00

2 adet stokta

Açıklama

Genel Özellikleri

Mac için Office 2016 baştan sona Retina ekran, tam ekran görünümü desteği ve hatta scroll bounce gibi en son Mac özelliklerinden yararlanacak şekilde tasarlandı. Bildiğiniz ve güvendiğiniz Office ile sevdiğiniz Mac’in mükemmel bir kombinasyonu.

Word (Sözcük işleme uygulaması)

Güçlü yazma araçları ve iyileştirilmiş masaüstünü yayınlama özelliği, çarpıcı belgeler oluşturmanıza ve çalışmalarınızı kolaylıkla saklamanıza, düzenlemenize ve web’de paylaşmanıza yardımcı olur. Nesneleri Yeniden Sırala özelliği, belgelerinizin tamamında metin katmanlarını, fotoğrafları ve grafikleri yeniden düzenlemenizi sağlar.

Excel (Çalışma sayfası ve grafik uygulaması)

Tüm verilerinizi ve listelerinizi analiz edin, düzenleyin ve yönetin. Ardından online olarak kaydedin, düzenleyin ve paylaşın. Excel şablonları çoğu ayar ve tasarım işlerini sizin için yapar; böylece, siz bilgilerinize odaklanabilirsiniz. Daha iyi anlaşılması için bilgilerinizi grafik veya tabloya dönüştürün.

PowerPoint (Sunum uygulaması)

Anlatım ve sunum yayını gibi ilgi çekici yeni özelliklerle zengin içerikli ve profesyonel sunumlar hazırlayın ve paylaşın. Ardından online olarak kaydedin, düzenleyin ve işbirliği yapın. Nesneleri Yeniden Sırala özelliği, sunumunuzun tamamında metin katmanlarını, fotoğrafları ve grafikleri kolayca yeniden sıralamanızı sağlar.

OneNote (Dijital not alma uygulaması)

Mac için OneNote ücretsiz olarak indirilebilir. Tüm notlarınızı, bütün aygıtlarınızda her zaman güncel tutun. Notlarınızı klavyeyi kullanarak, el yazısıyla veya çizerek alın. Bağlantılar ve web sayfaları iliştirin, fotoğraflar ve videolar ekleyin, tablolar yerleştirin ve dosyalar ekleyin.

OneDrive

Tüm OneDrive kullanıcıları OneDrive’da ücretsiz online depolama alanı edinir. Office belgelerinizi, fotoğraflarınızı, sunumlarınızı ve daha fazlasını yükleyin ve ardından, bunlara Mac, PC, iPad, iPhone veya diğer tablet ya da telefondan erişin.

Office Online

Ücretsiz Office Online’ı OneDrive hesabınızla eşzamanlayın; böylece, Mac veya PC’nizden uzaktayken internete bağlı ve desteklenen bir tarayıcının çalıştığı herhangi bir aygıtta Word, Excel, PowerPoint ve OneNote dosyalarınıza erişebilir, bunları görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “MS OFFICE Mac 2016 HOME AND BUSNESS TR/ENG ESD”

There are no reviews yet.