MACBOOK AİR APPLE 45 W MAGSAFE 2 KUTULU A KALİTE ADAPTÖR

Yeni teknoloji Mac ile uyumlu Apple çeşitli çevirici kablolar ve şarj aletleri kutusundan çıkar çıkmaz kullanıma hazır ve zamanınızı almayarak hayatınızı kolaylaştıracaktır. Tek bir adaptörü birden fazla alanda kullanabilirsiniz. Apple kablolar ile veri aktarmak çok daha hızlı ve güvenli. Boyutları küçük olan bu ürünleri yanınızda taşımak için çok büyük alanlara ihtiyaç duymayacak ve her zaman çantanızda taşıyabilirsiniz.

Açıklama

APPLE 45 W MAGSAFE 2 KUTULU A KALİTE ADAPTÖR

2 YIL GARANTİSİ BULUNMAKTADIR.

GARANTİLİ, A KALİTE ÜRÜNDÜR.

Genel Bakış

45 W MagSafe 2 Güç Adaptörü’nde manyetik bir DC konektörü olduğundan, biri takılırsa kablosu sorunsuz şekilde ayrılır ve MacBook Air’iniz yerinden oynamaz. Ayrıca kabloların zaman içinde aşınmasını veya incelmesini önlemeye de yardımcı olur. Ayrıca, manyetik DC hızlı ve güvenli bir bağlantı için fişin sisteme girişini yönlendirir.

Bağlantı sağlandığında DC konektörün baş kısmındaki LED yanar; sarı ışık dizüstü bilgisayarınızın şarj olduğunu, yeşil ışık ise şarj işleminin tamamlandığını gösterir. Maksimum kablo uzunluğu sağlamak için adaptörle birlikte bir AC kablosu verilir; AC duvar adaptörü (pakete dahildir) ise taşıması daha da kolay ve kompakt bir seyahat aksesuarıdır.

Kusursuz seyahat aksesuarı olarak tasarlanan bu adaptör, DC kablosunun kolay saklanması için kendi etrafına düzenli bir şekilde sarılmasına olanak tanıyan akıllı bir tasarıma sahiptir.

Bu güç adaptörü sistem kapalıyken, açıkken veya uyku modundayken lityum polimer pili şarj eder. Pilsiz çalışmayı seçerseniz sisteme güç de sağlar.

Yalnızca MagSafe 2 güç bağlantı noktası olan MacBook Air ile uyumludur.

Uyumlu Modeller

Macbook Air 11″ Mid 2012

Macbook Air 13″ Mid 2012

Macbook Air 11″ Mid 2013

Macbook Air 13″ Mid 2013

Macbook Air 11″ Early 2014

Macbook Air 13″ Early 2014

Macbook Air 11″ Early 2015

Macbook Air 13″ Early 2015

Macbook Air 13″ 2017

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “MACBOOK AİR APPLE 45 W MAGSAFE 2 KUTULU A KALİTE ADAPTÖR”

There are no reviews yet.