Windows 10 Pro Kutu Türkçe (32-64-bit) FQC-10179

Windows 10 Pro Kutu Türkçe (32-64-bit) FQC-10179

$ 291,00

2 adet stokta

Açıklama

MS Windows 10 Pro TR KUTU FQC-10179 Genel Özellikleri

Windows 10 Pro

Windows 10 ev sürümünün tüm özelliklerine sahip olmanın yanı sıra, şifreleme, uzaktan oturum açma, sanal makineler oluşturma ve çok daha fazla önemli ise yönelik işlevselliği vardır. Daha hızlı açılış; bildiğiniz ama daha da gelişmiş Başlangıç menüsü ve islerinizi birden çok aygıtta yapmak için mükemmel yeni yollar; ayrıca çevrimiçi eylemler için hazırlanmış yepyeni tarayıcı gibi yenilikçi özellikleri de çok seveceksiniz. Ağ dosyalarınızı, sunucunuzu, yazıcınızı ve daha fazlasını kullanmak için Azure Active Directory’e veya iş veya okul çevrenize bağlanabilirsiniz.

Gelişmiş Şifreleme:

Şifreleme ve güvenlik yönetimiyle verilerinizi korumanıza yardımcı olacak Bitlocker ile ek güvenlik sağlayın.

Uzaktan Oturum Açma:

Windows 10, Uzak Masaüstü ile uzaktan oturum açabilmenizi ve evde veya yoldayken Pro PC’nizi kullanabilmenizi sağlar. Sanal makineler. Hyper-V ile, aynı anda ve ayni PC üzerinde birden fazla işletim sistemini çalıştırabileceğiniz sanal makineler oluşturup bunları çalıştırabilirsiniz.

Uygulamalarınız Mağazada:

Windows 10 size, Windows Mağazası’nda şirket uygulamalarına kolayca erişebileceğiniz kendi özel uygulama bölümünüzü oluşturmanızı sağlar.

Tam Güvenlik:

InstantGo gibi teknolojiler bilgisayarınızı hemen çalıştırmanızı ve kaldığınız yerden başlamanızı sağlar. Ve kötü amaçlı yazılımlardan korunmaya yardımcı olmak amacıyla Windows 10’da bu güne kadar olandan daha fazla yerleşik güvenlik özellikleri mevcuttur.

Ekran Kalabalıklaşmaya mı Başladı?

Daha fazla alana sahip olmak için sanal masaüstü oluşturup, sadece istediğiniz ögelerle çalısın. Artı, tüm bildirimleriniz ve önemli ayarlarınız ulaşılması kolay bir ekranda toplanır.

Süreklilik:

En iyi ekran daima sizin o an baktığınız ekrandır, çünkü Windows 10, aktiviteniz ve aygıtınızdaki tecrübenizi en uygun hale getirir. Ekran özellikleri kolay gezinmeye uygundur ve uygulamalar, en küçük ekrandan en büyüğüne sorunsuzca uyum sağlar.

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Windows 10 Pro Kutu Türkçe (32-64-bit) FQC-10179”

There are no reviews yet.