WD 8TB 3.5″ 256MB 5400Rpm Red Nas WD80EFAX

WD 8TB 3.5″ 256MB 5400Rpm Red Nas WD80EFAX

$ 358,00

2 adet stokta

Açıklama

NAS’ınızı önce WD Red, sonra da harika şeylerle doldurun.

Veri depolama ihtiyaçlarınızı karşılamanıza yardımcı olmak için her uyumlu NAS sistemi için endüstri lideri bir WD Red sürücü vardır. 8TB’a kadar kapasitesi olan sürücülerle WD Red, en büyük ve en yüksek performanslı NAS depolama çözümünü kurmak isteyen müşteriler için kapsamlı çözümler sunar. Tek yuvadan 8 yuvaya kadar NAS sistemleri için üretilen WD Red, değerli verilerinizi depolama becerisini tek bir güçlü birimde bir araya getirir. WD Red ile geleceğe hazırsınız.

Özel NASware 3.0

Her sürücünün yapamadığını yapar. Tek yuvadan 8 yuvaya kadar NAS sistemlerinde WD Red çıtayı yukarı taşır. 64 TB’a varan kapasitelere sahip olun ve WD’nin özel NASware 3.0 yazılımı ile her birini optimize edin. Her WD Red sabit sürücünün içerisinde bulunan gelişmiş NASware 3.0 teknolojisi, uyumluluk, entegrasyon, yükseltilebilirlik ve güvenilirliği artırarak sisteminizin depolama performansını artırır.

Masaüstü sürücüler ile WD Red Karşılaştırması

Bir Ağa Bağlı Depolama cihazında, masaüstü sabit sürücüler NAS ortamları için tasarlanmamıştır. NAS’ınız için doğru tercihi yapın ve verilerinizi koruyup optimum performans sürdürmek için gerekli özelliklere sahip sürücüyü seçin.

Küçük İşletmeler için WD Red

İşletmeler üretkenlik ve verimlilik ile gelişir; WD Red’in tasarımı da tam olarak bu iki ilke üzerine geliştirilmiştir. 1 ila 8 yuvalı sistemler için tercih edilen sabit sürücüdür. NASware 3.0 mevcut ağınızla kusursuz bir entegrasyon sağlar; böylece WD Red işletmenizle aynı hız dosya paylaşımı yapar ve yedekler. 16 yuvaya kadar sistemlere sahip daha büyük işletmeler için de WD Red Pro’ya güvenebilirsiniz.

Büyük İşletmeler için WD Red Pro

Yoğun kullanımlı NAS için maksimum performans istiyorsanız WD Red Pro, aynı olağanüstü performansı kurumsal müşterileri için sağlamaktadır. 8 ila 16 yuvalı NAS ortamları için geliştirilen WD Red Pro, daha yüksek çalışm

 

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “WD 8TB 3.5″ 256MB 5400Rpm Red Nas WD80EFAX”

There are no reviews yet.