WD 2TB 3.5″ 64MB Intellipower Red Nas WD20EFRX

WD 2TB 3.5″ 64MB Intellipower Red Nas WD20EFRX

$ 116,00

2 adet stokta

Açıklama

Doğru seçim!

Başka hiçbir sürücü ev ve küçük ofis NAS sistemleri ve RAID PC’ler için özel olarak tasarlanmıştır.

NAS uyumluluk.

Gelişmiş yazılım teknolojisi her WD Kırmızı sürücü yerleşik, NASware sorunsuz entegrasyon, NAS ve RAID ortamlarında işletim sistemleri için sağlam veri koruma ve optimum performans sağlar.

Gizli teknoloji olduğunu.

WD’nin özel NASware teknolojisi uyumluluğu, entegrasyon, yükseltme yeteneği, güvenilirlik ve masaüstü bilgisayarlar için tasarlanmış bir sabit disk ile deneyimli olma maliyeti gibi şeyler için endişeleri de dahil olmak üzere NAS sistemleri yaygın sabit disk kaygıları azaltarak NAS depolama performansını artırır.

Exclusive NASware teknolojisi

Bizim özel teknolojisi, NASware ™, WD Kırmızı zorlu küçük NAS ortamda gelişirler yapar.3D Aktif Denge Plus.

Bizim gelişmiş çift-düzlem Denge kontrol teknolojisi genel sürücü performansını ve güvenilirliğini önemli ölçüde artırır. Düzgün dengeli değil Sabit diskler sabit disk ömrünü azaltır ve zamanla performansının düşmesine, bir Multidrive sisteminde aşırı titreşim ve gürültüye neden olabilir.Geliştirilmiş güvenilirlik.

NAS sistemlerinin son derece güvenilir bir sürücü esastır, her zaman açıktır. Standart masaüstü disklere göre% 35 MTBF gelişme ile, WD Kırmızı sürücü tasarlanmış ve daha güvenilir ve sağlam bir çözüm olarak üretilmiştir.

Enerji verimli ve para tasarrufu

Biz de, NAS sistemi mutlu ve cüzdan tutan güç tüketimi düşük tutmak.Verimli enerji.WD Kırmızı sürücüler ile elektrik faturası ve karbon ayak izi azaltın.Yenilikçi teknolojisi, güç tüketimini azaltır ve 24×7 NAS ortamları her zaman için daha güvenilir ve uygun fiyatlı bir çözüm sonucunda, çalışma sıcaklığı düşürür.

 

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “WD 2TB 3.5″ 64MB Intellipower Red Nas WD20EFRX”

There are no reviews yet.