Tp-Link TL-SG1016D 16 Port Gigabit Switch

Tp-Link TL-SG1016D 16 Port Gigabit Switch

$ 88,00

2 adet stokta

Açıklama

TP-Link TL-SG1016D 16 Port Gigabit Switch Genel Özellikleri

Öne Çıkanlar

16 10/100/1000Mbps portlar
Yenilikçi enerji tasarrufu teknolojisi gücü % 40’a* kadar korur
MAC adresi oto öğrenme, Oto MDI/MDIX ve Oto Anlaşma desteği
Tak & çalıştır tasarım

Ürün ne işe yarar ?

TL-SG1016D 16 Port Gigabit switch Gigabit Ethernet’e geçişi kolaylaştırır. 16 portun tamamı oto MDI/MDIX desteğine sahiptir, kablo tipi endişesi duymadan basitçe takın ve çalıştırın. Dahası, yenilikçi enerji verimli teknolojisiyle, TL-SG1016D güç tüketiminde % 40’a* dek tasarruf ederek iş ağınızda çevre dostu bir çözüm olur.

16 10/100/1000Mbps portlar barındıran TL-SG1016D, hızlı bir şekilde büyük dosya aktarımı sağlayarak ağ kapasitenizi oldukça yükseltir. ,Ev, ofis, çalışma grubu veya yaratıcı üretim ortamındaki ileri kullanıcılar, şimdi büyük boyutlu, bant genişliğine duyarlı dosyaları daha hızlı taşıyabilirler. Grafik, CGI, CAD, veya multimedya dosyalarını ağ üzerinden çabucak aktarın.

Çevre Dostu

Şimdi bir Gigabit ağına geçerken çevreci bir seçim yapma olanağınız da var! Bu yeni ürün, TL-SG1016D 16 Port Gigabit Switch, ağınızın kapasitesini çok daha az güç kullanarak genişleten en son yenilikçi ve enerji tasarruflu teknolojileri kullanır. Ağınızın karbon ayak izini sınırlamak için, güç tüketimini bağlantı durumuna ve kablo uzunluğuna göre otomatik olarak ayarlar.

Bir bilgisayar veya ağ ekipmanı kapalıyken, geleneksel bir switch üzerindeki ilgili port önemli miktarda güç tüketmeye devam eder. TL-SG1016D her bir portun bağlantı durumunu otomatik olarak algılar ve portlar boş olduğunda güç tüketimini azaltır.

İdeal olarak, daha kısa kablolar daha az güç kullanır çünkü uzunluğu göre daha az güç azalması olacaktır, bu, aynı güç miktarını kullanacaklarından dolayı, kablo uzunluğunun 10 ya da 50 metre olmasına bağlı olmaksızın pek çok cihaz için sorun değildir. TL-SG1016D, güç tüketiminde geleneksel bir çözüm benimsemez, bağlı Ethernet kablosunun uzunluğunu analiz ederek güç kullanımını bu uzunluğa göre ayarlar.

Kullanım Kolaylığı

Bu Gigabit switchin otomatik özellikleri, kurulumu tak çalıştır ve zahmetsiz kılar. Yapılandırma gerekmez. Otomatik MDI/MDIX, çapraz bağlantılı kablo ihtiyacını giderir. Her bir porttaki otomatik anlaşma bir ağ cihazının bağlantı hızını algılar (10, 100 veya 1000 Mbps), uyumluluk ve optimal performansı akıllı bir biçimde ayarlar.
Bir TP-LINK geleneksel switch ile karşılaştırıldığında maksimum güç tasarrufu sağlar, gerçek tasarruf oranı kullanım koşuluna göre değişir.

Diğer Özellikler

Yenilikçi enerji tasarrufu teknolojisi gücü % 40’a kadar korur
Tam Çift Yönlü mod için IEEE802.3x akış kontrolünü ve Yarı Çift Yönlü mod için geri basıncı destekler
Tıkanmasız anahtarlama mimarisi, maksimum performans için paketleri tam kablolu hızda iletir ve filtreler
32Gbps Anahtarlama Kapasitesi
10K Jumbo çerçeve, büyük dosya aktarmalarında performansı artırır
Otomatik MDI/MDIX, çapraz bağlantılı kablo ihtiyacını giderir
MAC adres oto öğrenme ve oto eskitme
Anahtarlama düzenini depolar ve iletir
Otomatik anlaşma portları 10Mbps, 100Mbps ve 1000Mbps donanım arasında akıllı tümleştirme sağlar.
Masaüstü ve rafa montajlanabilir tasarım
Tak Çalıştır tasarım kurulumu basitleştirir

Reviews (0)

0.0
0
0
0
0
0

Be the first to review “Tp-Link TL-SG1016D 16 Port Gigabit Switch”

There are no reviews yet.