ESET Endpoint Protection Antivirüs Kurumsal 1+10 Kull 1 Yıl KUTU |

ESET Endpoint Protection Antivirüs Kurumsal 1+10 Kull 1 Yıl KUTU

ESET Endpoint Protection Antivirüs Kurumsal 1+10 Kull 1 Yıl KUTU

360,00$

Stokta yok

Açıklama

Eset NOD32 Endpoint Protectıon 1+10 Kullancı 1 Yıl Anti Virüs Genel Özellikleri

Eset Endpoint Protection Standard

Uç birimlerinizi (bilgisayarlar, akıllı telefonlar, tabletler ve dosya sunucuları) yeni tehditlere karşı koruyun ve ağınızı temiz tutun. ESET Endpoint Protection Standard şirket ağı için tek bir konsoldan kolaylıkla yönetilebilen temel koruma sağlar. Ağ güvenliğiniz için 25 yıldır antivirus sektörünün öncüsü ESET’i tercih edin.

Uç Noktalar İçin Antivirüs

İster Windows ister OS X ile çalışın, uç noktalarınız içingüçlü bir Antivirus ve Antispyware koruması sağlar. Ödüllü Kimlik Avı Korumamız sahte web sitelerine karşı korur, kullanıcı adı ve ve şifreler gibi hassas şirket verilerinizin güvenliğini sağlar. Ayrıca Bulut tabanlı tarama, cihaz kontrolü gibi diğer gelişmiş teknolojileri içerir.

Mobil Güvenlik

Mobil platformlar için optimize edilmiş proaktif ESET NOD32® teknolojisi ile tüm uygulamalar ve dosyalar gerçek zamanlı korunur. Kimlik Avı Koruması, sahte web sitelerinden, bankacılık bilgilerini ve diğer hassas firma verilerine ulaşmaya çalışan kullanıcılara karşı koruma sağlar. Uygulama kontrolü cihaz güvenlik politikalarını uygular ve yüklenebilir uygulamaları kontrol eder.

Dosya Koruması

Antivirus ve Antispyware koruması her türlü virusler, rootkitler, solucanlar, ve casus yazılımlar gibi tüm tehditleri ortadan kaldırır. Gelişmiş Bellek Tarayıcı kötü niyetli süreçlerin davranışlarını izlerken İsteğe bağlı tarama daha iyi bir performans için çalışır.

Uzaktan Yönetim

Windows, Mac, ya da Linux uç noktalarınızın hatta sanal makinelerinizin ve akıllı telefonlarınızın güvenliğini tek bir noktadan yönetebilirsiniz. Güvenlik yazılımınızı uzaktan yükleyebilir, komutlar verebilir, raporlar oluşturabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

 

Yorumlar (0)

0.0
0
0
0
0
0

İlk Siz Yorumlayın “ESET Endpoint Protection Antivirüs Kurumsal 1+10 Kull 1 Yıl KUTU”

Henüz bir yorum bulunmuyor.